Titles you rated
Cutie and the BoxerRated ★ 4.0
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
Angel of MineRated ★ 1.5
PeninsulaRated ★ 0.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
Alien³Rated ★ 2.5
Incident in a GhostlandRated ★ 1.5
BreatheRated ★ 2.5
Garden, ZoologicalRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Devil's OwnRated ★ 1.5
Cool WorldRated ★ 1.0