Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.0
UpgradeRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0