Series
Ratings
129
Miss RipleyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 2.5
House of Cards Season 5Rated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.5