Movies
Ratings
203
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0