Titles you rated
Ice AgeRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
HerbRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 1.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
MasterRated ★ 1.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
A Haunting in VeniceRated ★ 1.5
HelplessRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 1.5