Movies
Ratings
1168
The BrutalistRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
First CowRated ★ 5.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Election 2Rated ★ 4.5