Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Good MorningRated ★ 5.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0