Series
Ratings
18
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 5.0
IDOLiSH7Rated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Humanity Has DeclinedRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.5
Camping ClubRated ★ 5.0
Bloom Into YouRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 0.5