Movies
Ratings
854
The FounderRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Reality+Rated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- CandyRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 3.0