Series
Ratings
14
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0