Titles you rated
CapernaumRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0