Movies
Ratings
91
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0