Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Love at Second SightRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 2.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5