Titles you rated
Out of My MindRated ★ 5.0
The CatRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 2.5
Cube ZeroRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
RinguRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
HostelRated ★ 4.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0