Movies
Ratings
493
NanaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
GagarineRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Cadillac RecordsRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
LucaRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Not Without My DaughterRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.5