Movies
Ratings
394
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0- Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
- SpliceRated ★ 1.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 3.0- 28 Months LaterRated ★ 3.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 2.0
Unholy WomenRated ★ 1.0
The PossessionRated ★ 3.0
The MessengersRated ★ 3.0
Chernobyl DiariesRated ★ 2.0
One Missed Call 2Rated ★ 4.0
YogaRated ★ 1.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 3.0
The WigRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 4.0