Movies
Ratings
61
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.0
PunchRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.0