Titles you rated
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 2.5
Night FliersRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
InuyashikiRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5