Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0- The ClubhouseRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5