Movies
Ratings
578
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5