Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 1.5
ConfessionsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Strobe EdgeRated ★ 3.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.0
The Boy from IpanemaRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0