Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 3.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0