Titles you rated
Free GuyRated ★ 2.5
Night in ParadiseRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 1.5
The Invisible ManRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.5
The Golden HolidayRated ★ 1.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Escape from PretoriaRated ★ 4.0