Titles you rated
EquilibriumRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0