Titles you rated
NoahRated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5