Series
Ratings
302
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- Johnny TestRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 2.0
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5