Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- HeroRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 4.0