Movies
Ratings
50
Home AloneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The Philly KidRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
50/50Rated ★ 5.0
U-571Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 4.0