Movies
Ratings
582
Vantage PointRated ★ 3.5
Facing the GiantsRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
AlexanderRated ★ 3.0
Chariots Of FireRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Iron LadyRated ★ 3.0
Darkest HourRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 4.0
Children Gone to PolandRated ★ 3.5
Basilicata coast to coastRated ★ 3.5
West of the Jordan RiverRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0