Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5