Titles you rated
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 1.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0