Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
The Demon Sword Master of Excalibur AcademyRated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 2.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 3.5- Good BoyRated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 3.0
Dear HongrangRated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5