Movies
Ratings
48
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5