Titles you rated
Orange DaysRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5