Titles you rated
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
LifeRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5