Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 3.0
Love CellsRated ★ 3.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Road No. 1Rated ★ 1.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0