Series
Ratings
24
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.5
365 Days to the WeddingRated ★ 4.0- Fighting SpiritRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
The Eminence in ShadowRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5