Movies
Ratings
25
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
TangledRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0