Series
Ratings
27
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0