Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 2.5
Blue Tower ZeroRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.5
Beyond The BoundaryRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 2.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5