Series
Ratings
23- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0