Titles you rated
If OnlyRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0