Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5