Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5