Movies
Ratings
866
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The SwanRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 0.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CasinoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0