Movies
Ratings
14
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.0