Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5