Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0