Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5