Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 0.5
PolarRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5